Mecz Arsenalu opóźniony z błahego powodu

emirates stadium darmowe

W sobotę odbył się mecz Arsenalu z Nottingham Forrest. Kanonierzy wygrali 2:1. Przed meczem doszło do kuriozalnych scen, przez co spotkanie opóźniło się z całkiem błahego powodu.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Zamieszanie z biletami pod stadionem Arsenalu

Inauguracyjny mecz Arsenalu w Premier League był zaplanowany na godzinę 13:30. Spotkanie odbyło się jednak pół godziny później. Wszystko  przez nowy system biletów w Anglii. Kluby z Premier League odchodzą od papierowej wersji wejściówki na mecz. Używają za to elektronicznych biletów. Przed meczem z Nottingham Forrest system weryfikacji wejściówek na Emirates Stadium zawiódł. Około 35 tysięcy kibiców stało w kolejkach pod stadionem. Władze ligi angielskiej zdecydowały się przełożyć spotkanie na godzinę 14:00.

Arsenal wygrał pierwsze spotkanie nowego sezonu Premier League

Kanonierzy dobrze weszli w nowy sezon. Tydzień temu zespół Mikela Artety po meczu z Manchesterem City, wzniósł trofeum Superpucharu Anglii. W swoim pierwszym meczu w Premier League, Arsenal pokonał Nottingham Forrest 2:1. Bramki dla drużyny Kanonierów strzelali, Nkietah oraz Saka. Jedyną bramkę dla Forrest zdobył Awoniyi.

Komentarze

komentarzy