Messi bohaterem Interu Miami w meczu z FC Dallas [Wideo]

Leo Messi

Leo Messi po raz kolejny został bohaterem Interu Miami. Argentyńczyk trzeci raz z rzędu strzelił dublet i dzięki bramce w końcówce spotkania doprowadził do serii rzutów karnych.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Messi uratował Inter Miami

Leo Messi bryluje w Interze Miami. Argentyńczyk po raz kolejny został bohaterem publiczności. Dla legendy Barcelony mecz z Dallas był trzecim spotkaniem z rzędu z dubletem.

Leo Messi otworzył wynik rywalizacji. Już w szóstej minucie Jordi Alba wyłożył piłkę Argentyńczykowi, a ten strzałem tuż sprzed pola karnego pokonał bramkarza FC Dallas.

W kolejnych minutach dominował FC Dallas, a do 63. minuty strzelił aż trzy bramki. Inter Miami po bramce Cremaschiego złapał kontakt, ale chwilę później samobójcze trafienie zanotował Taylor i wydawało się, że Inter Miami nie odrobi wyniku 4:2.

Goście rzucili się jednak do ataku pod koniec meczu. W 80. minucie samobója strzelił Farfan, a chwilę później Leo Messi popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego i ustalił wynik meczu na 4:4. Inter Miami następnie triumfował w serii rzutów karnych.