Messi się nie zatrzymuje, kolejny dublet! [Wideo]

Leo Messi

Leo Messi może pochwalić się kolejnym dubletem w barwach Interu Miami. Argentyńczyk strzelił dwie bramki Orlando City. Jego bilans w nowym klubie to trzy mecze i pięć goli!

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Leo Messi z dubletem przeciwko Orlando City

Leo Messi się nie zatrzymuje i w trzecim meczu z rzędu także zdobywa bramkę, a nawet dwie! Osoby, które skorzystały z wczorajszego zboostowanego kursu na gola Argentyńczyka mogą się zatem cieszyć z wygranej.

Inter Miami starcie z Orlando City rozpoczęło z wysokiego C. Leo Messi otrzymał doskonałe podanie od Roberta Taylora i uderzeniem z pięciu metrów pokonał golkipera.

Następną bramkę strzelili gości. Inter Miami długo nie cieszyło się z prowadzenia, ponieważ sprawy w swoje ręce wziął Cesar Araujo. Pomocnik Orlando City pokonał Callendera i doprowadził do wyrównania.

Na początku drugiej połowy Inter Miami wywalczyło rzut karny. Do piłki podszedł Josef Martinez, który nie pomylił się z jedenastu metrów. Wenezuelczyk w 72. minucie asystował przy bramce Leo Messiego. Argentyńczyk po raz kolejny nie pomylił się z najbliższej odległości i ustalił wynik rywalizacji na 3:1.

W następnej rundzie Leagues Cup Inter Miami zagra z FC Dallas. Mecz odbędzie się 7 sierpnia o 2:00.