Michail Antonio z piękną bramką w starciu z USA! [WIDEO]

Michail Antonio ma za sobą bardzo udaną przerwę reprezentacyjną. Piłkarz West Hamu we wrześniu tego roku zadebiutował w kadrze Jamajki. Podczas potyczki z Salwadorem, 31-latek zdobył swojego pierwszego gola dla reprezentacji, a w trakcie meczu z USA popisał się piękną bramką. 

Antonio od kilku lat z powodzeniem występuje w ekipie „Młotów”. Mimo to, szanse ofensywnego gracza na debiut w reprezentacji Anglii były bardzo niewielkie. W związku z tym, 31-latek podjął decyzję o występach dla Jamajki i zadebiutował w kadrze podczas wrześniowego starcia z Panamą.

Piękny gol Antonio w starciu z USA!

Na pierwszego gola w reprezentacji Michail Antonio nie musiał długo czekać. Piłkarz West Hamu trafił do siatki w swoim drugim meczu, gwarantując Jamajce punkt w starciu z Salwadorem. Gracz „Młotów” ponownie trafił do siatki w drugim listopadowym starciu. Mowa o spotkaniu z USA.

Bramka Antonio jest godna obejrzenia. Ostatecznie powyższe trafienie ponownie pozwoliło cieszyć się reprezentacji Michaila z jednego punktu. Aktualnie Jamajka jest na szóstym miejscu w grupie CONCACAF i traci siedem punktów do czwartej Panamy.