Michał Pol nabrany przez jednego z widzów! [WIDEO]

Tuż po starciu Realu Madryt z Barceloną na Kanale Sportowym ruszył specjalny odcinek „Hejt Parku” poświęcony El Clasico. Na początku programu pewną informację dotyczącą VAR przeczytał Michał Pol. Dziennikarze siedzący obok byli zaskoczeni, iż jeden z założycieli Kanału Sportowego nabrał się na taką wiadomość.

Mówiąc delikatnie, podczas rywalizacji „Królewskich” z „Dumą Katalonii” pogoda nie dopisała piłkarzom będącym na murawie. W pewnym momencie nastąpiła bowiem prawdziwa ulewa, która mocno utrudniła rywalizację. Właśnie z tego faktu skorzystał jeden z widzów, który napisał na czacie komentarz.

Michał Pol nabrany

Prowadzący Michał Pol przeczytał wiadomość, jaką wysłał jeden z użytkowników. Widz napisał w niej, iż przez ulewę nie działał VAR. Taką informację miała podać federacja.

Dziennikarze Jakub Kręcidło i Dominik Piechota od razu zorientowali się, że jest to żart. Jeden z nich był nawet mocno zaskoczony, iż Michał Pol w ogóle pomyślał, że mogła to być prawda – Nie no Michał, jak się można na takie coś nabrać. 

Komentarze

komentarzy