Momentalnie ozdrowiał. Niesportowe zachowanie Immobile! [WIDEO]

Reprezentacja Włoch wygrała ćwierćfinałowe starcie z Belgią 2:1, a oba gole dla piłkarzy Manciniego padły w pierwszej połowie rywalizacji. Podczas trafienia Barelli na murawie leżał Ciro Immobile, który sugerował faul ze strony Belgów. Gdy jego kolega z drużyny trafił do siatki, nagle snajper Lazio wstał.

Poziom ćwierćfinałowego starcia Belgia-Włochy z pewnością zadowolił nawet najbardziej wymagającego kibica. Obie reprezentacje zaprezentował się z dobrej strony, jednakże lepszą ekipą byli Włosi, którzy w pełni zasłużenie zameldowali się w półfinale, gdzie zagrają z Hiszpanią.

Aktorstwo Immobile

Niestety, podczas pierwszej połowy spotkania miała miejsce sytuacja, którą z pewnością nie chcemy oglądać na boiskach Euro 2020. W polu karnym rywala upadł Ciro Immobile. Napastnik Lazio sugerował faul i domagał się rzutu karnego w dość ekspresyjny sposób. Gdy jego kolega z drużyny strzelił gola, Immobile wstał jak gdyby nigdy nic.

Być może rzeczywiście był kontakt w tym starciu, jednakże zachowanie Ciro jasno sugeruje, że nie był to poważny faul. Być może takie zachowanie powinno być karane żółtymi kartonikami?