Najlepsze interwencje Kamila Grabary [Wideo]

Kamil Grabara

Kamil Grabara wyrósł na bardzo solidnego bramkarza i nie dziwne, że przykuł zainteresowanie Wolfsburga. Jeżeli jego progres będzie dalej tak widoczny, to w przyszłości zgłoszą się po niego jeszcze lepsze kluby. Oto kilka najlepszy interwencji Kamila Grabary w ostatnich sezonach.

Zzapołowy baner FB

Z kompilacji wpadek do kompilacji niesamowitych interwencji, niesamowity rozwój Grabary

Kamil Grabara obserwowany był od bardzo dawna. Grał w końcu w Liverpoolu, a wielu kibiców miało co do niego wielkie nadzieje. W przeszłości zdarzało mu się jednak wiele wpadek i nie wywalczył sobie miejsca w pierwszej jedenastce The Reds. Obecnie jest golkiper Kopenhagi, a wkrótce przeniesie się do Wolfsburga. Kamil Grabara w ostatnich sezonach zanotował zdecydowany progres i teraz zamiast kompilacji jego wpadek, można podziwiać kompilacje niesamowitych interwencji polskiego bramkarza. Potwierdza się powiedzenie, że Polska bramkarzami stoi. Możemy być spokojni o następcę Szczęsnego patrząc na to, jak rozwijają się Kamil Grabara i Marcin Bułka. Poniżej przedstawiamy kilka najlepszy interwencji Grabary w ostatnich sezonach.

Grabara baner

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 25 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z meczu Kopenhaga – Manchester United (Łączny kurs kuponu musi wynosić min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 08.11, godz. 23:59)
  4. Jeśli Kamil Grabara obroni celny strzał zawodników Manchesteru United, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł
  5. Freebet grasz jak chcesz!

Najlepsze interwencje Kamila Grabary

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy