Największy fan Ronaldo spotyka swojego idola [WIDEO]

darmowe ronaldo

W sieci od dłuższego czasu coraz większą popularnością cieszy się Speed. Amerykanin znany jest ze swojego uwielbienia do Cristiano Ronaldo. Youtuber w końcu spotkał swojego idola.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Speed zobaczył Cristiano Ronaldo

Speed nie kryje swojej obsesji na temat Cristiano Ronaldo. Na Youtube zyskał popularność nagrywając filmy, gdzie szuka gwiazdora reprezentacji Portugalii. W poprzednim sezonie, kiedy jeszcze Ronaldo grał w Manchesterze United kilkukrotnie wybrał się na mecz Czerwonych Diabłów w celu zobaczenia swojego idola. Niestety za każdym razem Portugalczyk nie znalazł się w kadrze United. Ostatnio Amerykanin wybrał się na towarzyskie spotkanie, w którym mierzyli się Al Nassr oraz Inter Mediolan. Speed dostrzegł 38-latka, co wzbudziło w nim euforie.

Pierwsze spotkanie

Amerykanin kiedy ma okazję podróżuje tam, gdzie Ronaldo rozgrywa swoje mecze. Podczas Mistrzostw Świata w Katarze przeżył ogromny zawód, kiedy zjawił się na meczu reprezentacji idola, a ten był piłkarzem rezerwowym. Pierwszy raz Speedowi udało się zobaczyć Portugalczyka właśnie podczas mundialu.

 

Komentarze

komentarzy