Nene potwierdza, że jest specjalistą od ładnych bramek [Wideo]

Jagiellonia darmowe PŚ

Jagiellonia Białystok w sobotę pokonała aż 4:1 Puszczę Niepołomice. Ozdobą meczu była bramka Nene, który jak już strzela, to zdobywa piękne gole.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Wymęczona pierwsza połowa

Pierwsza połowa meczu Jagiellonii Białystok z Puszczą Niepołomice nie była zbyt porywająca. Kibice mogli czasami się zastanawiać, czy są na meczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Duma Podlasia pod koniec rywalizacji zdołała jednak objąć prowadzenie. Do siatki trafił obiecujący Wojciech Łaski, który większość poprzedniego sezonu leczył kontuzję.

Piękna bramka Nene

W drugiej połowie działo się zdecydowanie więcej, a w 66. minucie na 2:0 strzelił Nene. Portugalczyk oddał strzał z woleja tuż przy słupku, a bramkarz nie miał nic do powiedzenia.

Przez chwilę komplet punktów był zagrożony, ponieważ gola kontaktowego w 76. minucie zdobył Łukasz Sołowiej. Wejście smoka zaliczył jednak Pululu. Napastnik Jagi strzelił swojego premierowego gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a później dołożył asystę przy bramce młodzieżowca – Jakuba Lewickiego.

Skrót meczu Jagiellonia Białystok – Puszcza Niepołomice

Nene umie zdobywać ładne bramki

Nene nie strzela za często, ale gdy już trafi do siatki to kibice i piłkarze łapią się za głowę. Portugalczyk w poprzednim sezonie popisał się wieloma znakomitymi bramkami, a oto kilka z nich: