Neymar w stylu Rafała Murawskiego

Wakacje z all inclusive? Znamy, lubimy, ale trzeba mieć umiar. Neymar wydaje się, że takowego nie ma. Brazylijczyk bawi się na wakacjach po trudach poprzedniego sezonu i przegranym finale Copa America. Widać jednak, że przesadził z burgerami i piwkiem…

Zdjęcie gracza PSG obiegło już cały internet, który zakpił sobie z Brazylijczyka. Neymar i jego klub lada moment rozpoczynają sezon Ligue1. Tymczasem forma jest daleka od ideału i przyzwoitości. Dla profesjonalnego piłkarza to ujma. Tym bardziej gdy zarabia tak wielkie pieniądze. W tym miejscu warto porównać jego dyspozycje, z wakacyjną formą Leo Messiego. Różnica ogromna!

Cztery lata w Paryżu

Co ciekawe dzisiaj mamy 4. rocznicę podpisania kontraktu z PSG. Neymar w 2017 roku kosztował ponad 220 milionów euro. Brazylijczyk stał się najdroższym piłkarzem w historii bijąc wiele rekordów transferowych. Od dłuższego czasu mówi się, że odejdzie z paryskiego klubu. Wydaje się jednak, że znacznie bliższy tego stanu rzeczy jest Kylian Mbappe. Na Francuza od dawna parol zagiął Real Madryt.

Komentarze

komentarzy