Neymar zabawił się z rywalami podczas meczu [WIDEO]

darmowe stadion

PSG rozegrało towarzyskie spotkanie z Koreańskim Jeonbuk. Paryżanie pokonali rywala 3:0. Najlepszym piłkarzem na boisku był Neymar, który zabawił się z rywalami.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Paris Saint-Germain przystępowało doostatniego sprawdzianu przed startem nowego sezonu. Drużyna z Francji pewnie pokonała Jeonbuk 3:0. Po przerwie od gry spowodowanej kontuzją, wrócił Neymar. Brazylijczyk głodny gry, dał prawdziwy popis w starciu z Koreańskim zespołem. 31-latek zdobył 2 bramki i zaliczył piękną asystę. W 40. minucie Neymar zabawił się z rywalem w polu karnym przeciwnika. Zakręcił obrońcą, a następnie wpakował piłkę do siatki zaskakującym strzałem po ziemi.

To jednak nie wszystko. Pod koniec spotkania Marco Asensio ustalił wynik spotkania na 3:0, a Neymar ponownie zaczarował. Zrobił to w iście brazylijskim stylu, podając do Hiszpana piętką.

Przyszłość Neymara

Z tak dysponowanym Brazylijczykiem, obrona tytułu mistrzowskiego Ligue 1 przez PSG byłaby formalnością. Sytuacja Neymara jest jednak niepewna i wiele wskazuje na to, że piłkarz opuści Paryż. W ostatnim czasie media spekulują, że 31-latek może powrócić do Barcelony na zasadzie wypożyczenia.