Nie bądź jak pewien kibic, sprawdź kiedy zadebiutuje Messi [Wideo]

Leo Messi

Transfer Leo Messiego do Interu Miami jest jednym z największych zaskoczeń trwającego okienka transferowego. Takiego ruchu mało kto się spodziewał. Przenosiny jednego z najlepszych piłkarzy w historii wzbudziły spore zainteresowanie. Jeden z kibiców postanowił wybrać się na mecz, aby zobaczyć Messiego na żywo, ale nie sprawdził jednej bardzo istotnej informacji…

Rozczarowany kibic nie doczekał się debiutu Messiego [Wideo]

25 czerwca jeden z kibiców wybrał się na mecz Philadelphii Union z Interem Miami. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie jego intencje. Jak się później okazało, przejechał prawie dwa tysiące kilometrów, aby na żywo zobaczyć debiut Messiego w MLS. Przeoczył istotną informację i nie sprawdził kiedy Leo zadebiutuje w Interze Miami. Na filmiku widać jak rozżalony rzuca kartkę, na której napisał, że przejechał 1200 mil aby obejrzeć Leo w akcji.

Kiedy Messi zadebiutuje w Interze Miami i MLS?

Jak podaje prezes klubu – Jorge Mas, Leo Messi najpewniej zadebiutuje w Interze Miami 22 lipca. Odbędzie się wówczas mecz Leagues Cup przeciwko Cruz Azul. Na debiut w MLS będzie trzeba zaczekać nieco dłużej, ponieważ po wymienionym spotkaniu, następna kolejka Major League Soccer odbędzie się pod koniec sierpnia. Na 21.08 zaplanowany jest mecz Inter Miami – Charlotte i to najprawdopodobniej w pojedynku z zespołem Świderskiego, Jóźwiaka i Sobocińskiego zadebiutuje Leo Messi.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy