Niedziela kapitalnych goli w Ekstraklasie! [WIDEO]

Darmowe piłki

Już jutro zakończy się pierwsza kolejka Ekstraklasy w sezonie 23/24. W dzisiejszych meczach mogliśmy oglądać piękne bramki na stadionach naszej ligi.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Niedziela przyniosła piękne bramki

Kapitalne trafienia rozpoczęły się w meczu Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów. W 81. minucie spotkania na uderzenie z odległości około 30 metrów zdecydował się Bartłomiej Kłudka. Odważna decyzja piłkarza Zagłębia poskutkowała pięknym golem na wagę zwycięstwa przeciwko Ruchowi. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Zagłębia Lubin.

O godzinie 20:00 zostało rozegrane ostatnie spotkanie dzisiejszego dnia w Ekstraklasie. Naprzeciwko siebie stanęli Widzew Łódź oraz Puszcza Niepołomice. W 8. minucie, Artur Siemaszko kapitalnym uderzeniem dał prowadzenie Puszczy.

Równie urodziwego gola w 35. minucie zdobył Fran Alvarez. Technicznym strzałem zza pola karnego trafił futbolówką do siatki. Widzew Łódź wygrał to spotkanie 3:2.

Kiks w meczu Górnik Zabrze – Radomiak Radom

W niedzielne popołudnie nie obyło się, również bez kiksów. W 65. minucie bramkarz Górnika podjął nieudaną próbę okiwania napastnika Radomiaka. Bielica wypuścił sobie za daleko piłkę, co skrzętnie wykorzystał Rafał Wolski ustalając wynik spotkania. Mecz zakończył się na korzyść gości 2:0.

Komentarze

komentarzy