Nieprawdopodobne pudło Haalanda w meczu o Tarczę Wspólnoty! [WIDEO]

W sobotni wieczór rozegrano mecz o Tarczę Wspólnoty. Ze zwycięstwa cieszą się piłkarze Juergena Kloppa, którzy wygrali 3:1. Wynik mógł być inny, ale w końcówce meczu idealnej okazji nie wykorzystał Erling Haaland.

Mecz otworzył Trent Alexander-Arnold, który w 21. minucie spotkania wykonał bardzo precyzyjny strzał. Jeszcze w pierwszej połowie starcia „The Citizens” mogli doprowadzić do wyrównania, ale dwóch szans, przy czym jednej bardzo dobrej, nie wykorzystał Haaland.

Nieprawdopodobne pudło Haalanda

W drugiej połowie meczu stan rywalizacji wyrównał Julian Alvarez, który wszedł w drugiej połowie meczu i zdobył premierową bramkę dla Manchesteru City. Niecały kwadrans później Liverpool otrzymał rzut karny, gdyż ręką zagrał Dias. W doliczonym czasie gry prowadzenie „The Reds” podwyższył Darwin Nunez.

Mecz powinien zakończyć się wynikiem 3-2, ale genialnej okazji tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego nie wykorzystał Erling Haaland.