Nieprawdopodobne pudło Jacka Grealisha w starciu z Włochami! [WIDEO]

W czwartkowy wieczór rozpoczęły się mecze w ramach kwalifikacji do Euro 2024. W Neapolu reprezentacja Włoch rywalizowała z Anglią. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:1. Wynik mógł być inny, ale świetną okazję zmarnował Jack Grealish.

„Synowie Albionu” w dobrym stylu rozpoczęli ten mecz, wychodząc na prowadzenie już w 13. minucie rywalizacji. Chwilę przed końcem regulaminowego czasu gry pierwszej połowy, goście otrzymali rzut karny, a jedenastkę wykorzystał Harry Kane, który tym samym został rekordzistą w kontekście liczby zdobytych bramek dla reprezentacji Anglii.

Niesamowite pudło Grealisha

Jeszcze przed przerwą goście mogli mieć trzybramkowe prowadzenie, ale świetnej okazji nie wykorzystał Grealish. Piłkarz Manchesteru City nie trafił do pustej bramki.

Włosi zdołali strzelić kontaktowego gola w 56. minucie, ale ostatecznie Anglia wywiozła cenne trzy punkty.