Nieprawdopodobne pudło w meczu Celtic – Szachtar! [WIDEO]

W ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, Celtic rywalizował na własnym obiekcie z Szachtarem. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Wynik mógł być inny, ale zawodnik gości – Danylo Sikan nie trafił z bardzo dogodnej sytuacji.

Celtic wyszedł na prowadzenie w 34. minucie meczu. Do siatki trafił Giakoumakis. Na odpowiedź gości musieliśmy czekać do drugiej połowy. W 58. minucie bramkę zdobył Mudryk.

Nieprawdopodobne pudło Sikana

Goście stanęli przed bardzo dobrą okazją, by wyjść na prowadzenie, ale gola z bliskiej odległości nie strzelił Sikan.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. O awansie zadecyduje ostatnia kolejka, gdyż Szachtar traci trzy punkty do Lipska, ale ma lepszy bilans meczów bezpośrednich, więc ukraiński klub awansuje z drugiego miejsca, jeśli wygra w Warszawie z klubem z Bundesligi.