Niesamowita atmosfera przed derbami Mediolanu! [WIDEO]

Derbowe starcie Milanu z Interem dawno nie wzbudzało tak wielkich emocji, jak dziś. Aktualnie pierwsze miejsce w tabeli zajmuje zespół Antonio Conte, który zgromadził do tej pory o jeden punkt więcej od Milanu. Niedzielne starcie możemy zatem wpłynąć na zmianę lidera. Nic dziwnego, że kibice z niecierpliwością czekają na starcie.

Przez dłuższy czas Milan utrzymywał się na pierwszym miejscu w tabeli. Kilka słabszych wyników sprawiło, iż zespół Pioliego stracił fotel lidera na rzecz Interu. Podopieczni Antonio Conte nie przegrali ligowego spotkania od szóstego stycznia, gdy musieli uznać wyższość Sampdorii.

Niesamowita atmosfera przed meczem

Niedzielna rywalizacja Milanu z Interem może w znacznym stopniu wpłynąć na aktualny wygląd tabeli, a dokładniej na fotel lidera. Jeśli Inter wygra derbową potyczkę, to będzie mieć już cztery punkty przewagi nad Milanem. Z kolei przy zwycięstwie ekipy Pioliego, Milan wróci na fotel lidera.

Nic dziwnego, że kibice nie mogą doczekać się pierwszego gwizdku sędziego. Przed obiektem już zgromadzili się sympatycy Milanu, choć jak wiadomo, mecz odbędzie się bez udziału publiczności.