Niesamowita historia w LaLiga. Bramkarz Sevilli strzelił gola i wywalczył remis! [WIDEO]

W ramach 28. kolejki LaLiga, Sevilla rywalizowała na wyjeździe z Valladolid. Wyraźnym faworytem tego starcia była ekipa gości, która z dużą przewagą nad rywalami zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Z kolei gospodarze muszą bronić się przed spadkiem i plasują się na szesnastej pozycji. Przez ponad połowę meczu, piłkarze Valladolid prowadzili 1:0. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem, gdyż do siatki trafił… bramkarz Sevilli – Bono.

Przebieg potyczki nie zaskakiwał raczej żadnego sympatyka hiszpańskiej piłki. Od pierwszego gwizdka sędziego Sevilla dłużej utrzymywała się przy piłce. Nie przekładało się to jednak na strzelenie gola. Do siatki jako pierwsi trafili gospodarze. Bramkę strzelił Fabian Orellana, który wykorzystał rzut karny.

Bramkarz Sevilli strzela gola i ratuje punkt

W drugiej połowie Sevilla miała ogromne problemy, by strzelić wyrównującego gola, a co dopiero przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Gdy wydawało się, że spotkanie skromnie wygrają gospodarze, wydarzyła się groteskowa sytuacja.

Do siatki trafił golkiper gości – Bono, który zagwarantował swojej drużynie jeden punkt.