Niesamowity gol Bichakhchyana na wagę zwycięstwa [Wideo]

Piłka darmowe

Pogoń Szczecin w rewanżowym meczu eliminacji Ligi Konferencji pokonała Lincoln. Przepiękną bramką na 3:2 popisał się Bichakhchyan. Ormianin zdjął pajęczynę z siatki.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Piękny gol zapewnił Pogoni zwycięstwo

Rewanżowy mecz Pogoni Szczecin z Linfield rozpoczął się w najgorszy możliwy sposób. Portowcy już w 16. minucie stracili bramkę, a wynik 0:1 utrzymał się do przerwy. Spotkanie rozkręciło się po wznowieniu gry. Już w 49. minucie wyrównał Koulouris, ale remis nie trwał długo. Chwilę później do siatki trafił McClean i przyjezdni znowu byli górą.

Pogoń na szczęście miała trzybramkową zaliczkę po pierwszym meczu, ale mimo wszystko przegrana u siebie z Lincoln byłaby niezwykle bolesna dla piłkarzy i kibiców. Portowcy ponownie wyrównali, tym razem za sprawą Wahlqvista.

W 75. minucie sprawy w swoje ręce wziął Bichakhchyan. Ormianin oddał niesamowity strzał z dystansu i trafił prosto w okienko! Bramkarz tylko bezradnie patrzył, jak piłka wlatuje między słupki.

Z kim Pogoń zagra w III rundzie?

Pogoń Szczecin w III rundzie eliminacji Ligi Konferencji zagra z Gent. Będzie to dużo bardziej wymagający przeciwnik. Mecze odbędą się 10 sierpnia (na wyjeździe) i 17 sierpnia (w domu).