Niesamowity mecz na Stamford Bridge. WBA prowadzi do przerwy z Chelsea! [WIDEO]

Trzydziestą kolejkę Premier League otworzyło spotkanie Chelsea z West Bromem. Z pewnością nikt nie spodziewał się, że ten mecz dostarczy tylu emocji. Do przerwy beniaminek angielskiej ekstraklasy prowadzi z „The Blues” 2:1, a także gra z przewagą jednego zawodnika.

Już początek rywalizacji zwiastował problemy Thomasa Tuchela. Gospodarze grali nerwowo, efektem czego w 5. minucie żółty kartonik otrzymał Thiago Silva. Jak się okazało, ten moment okazał się kluczowy w kontekście przebiegu pierwszej połowy.

Brazylijczyk został bowiem wykluczony z boiska w 29. minucie. Chwilę wcześniej „The Blues” trafili do siatki, a gola strzelił Christian Pulisic. W związku z grą przewadze, gracze WBA ruszyli do ataku.

Dwa gole Pereiry!

Podczas doliczonego czasu gry pierwszej połowy, dwukrotnie do siatki trafił Matheus Pereira. Na szczególną uwagę zasługuje pierwszy gol Brazylijczyka, gdyż 24-latek trafił do siatki po podaniu bramkarza WBA

Przy drugim trafieniu Pereira z łatwością ograł aż trzech zawodników „The Blues”.