Niespodzianka w Madrycie. Sheriff Tyraspol wygrywa z Realem po pięknej bramce! [WIDEO]

Oczy wielu kibiców skierowane były dziś na Paryż, gdzie piłkarze PSG rywalizowali z Manchesterem City. Tymczasem w Madrycie byliśmy świadkami wielkiej sensacji. Real przegrał na własnym obiekcie z Sheriffem Tyraspol, a decydującego gola strzelił Sebastien Thill, który popisał się fenomenalnym uderzeniem.

Od pierwszego gwizdka sędziego inicjatywę na murawie przejęli gospodarze. Tymczasem w 25. minucie zrobiło się 1:0 dla gości. Dośrodkowanie Cristiano wykorzystał Jasur Jakhshibaev… piłkarz Legii przebywający aktualnie na wypożyczeniu w mołdawskiej ekipie. Do końca pierwszej połowy nie zobaczyliśmy już więcej goli.

Fenomenalne trafienie Thilla

W 65. minucie Real Madryt otrzymał rzut karny, a do futbolówki podszedł Karim Benzema. Francuz wykorzystał jedenastkę i doprowadził do remisu. Gdy wydawało się, że „Królewscy” zdołają zadać decydujący cios, niespodziewanie drugiego gola strzelili goście.

I to jakiego. Sebastien Thill z Luksemburga popisał się genialnym uderzeniem, nie dając szans Thibaut Courtois. Sheriff Tyraspol sensacyjnie zgarnął w Madrycie trzy punkty i jest aktualnie liderem grupy D.