Olivier Giroud strzela gola z przewrotki w starciu z Atletico Madryt! [WIDEO]

W jednej z najciekawszych par 1/8 finału Ligi Mistrzów, Atletico Madryt rywalizuje z Chelsea. W związku z obowiązującymi przepisami, „Los Rojiblancos”  swój domowy mecz rozgrywali w Bukareszcie. Lepszy rezultat przed rewanżem mają piłkarze „The Blues”, którzy wygrali 1:0. Pięknego gola z przewrotki strzelił Olivier Giroud.

Obraz wtorkowego spotkania nie zaskoczył raczej żadnego kibica. To zawodnicy Thomasa Tuchela dłużej utrzymywali się przy piłce, jednakże podopieczni Diego Simeone świetnie rozbijali ataki rywali, dlatego do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.

Olivier Giroud strzela z przewrotki

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Chelsea przeważała, a gracze Atletico skupiali się na kontraataku. „The Blues” w końcu dopięli swego w minucie rywalizacji, gdy uderzeniem z przewrotki popisał się Olivier Giroud.

VAR długo analizował całą sytuację, gdyż Francuz strzelił bramkę z pozycji spalonej. Jak się okazało, piłkę przed uderzeniem snajpera Chelsea dotknął jeden z piłkarzy madryckiej ekipy, dlatego piękna bramka została uznana. Do końca rywalizacji nie zobaczyliśmy już goli. W lepszym położeniu przed rewanżem jest oczywiście ekipa Tuchela, jednakże podopieczni Diego Simeone z pewnością nie złożą broni.