Ostre starcie Pique z Griezmannem. Poleciały poważne wyzwiska! [WIDEO]

Barcelona kompletnie nie poradziła sobie w domowym starciu z PSG, przegrywając mecz aż 1:4. Tym samym „Duma Katalonii” jest w bardzo nieciekawej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem w Paryżu. W szeregach ekipy z Camp Nou brakowało ducha prawdziwej drużyny, co potwierdza sytuacja z pierwszej części rywalizacji. Pique stoczył słowne starcie z Griezmannem.

Występ hiszpańskiego defensora stał pod ogromnym znakiem zapytania. Gerard Pique przez ostatnie tygodnie leczył bowiem kontuzję kolana. Choć przed meczem z PSG, 34-latek po raz ostatni zagrał 21 listopada, to Ronald Koeman podjął ryzykowną decyzję, wystawiając doświadczonego obrońcę w wyjściowym składzie.

Ostre starcie Pique z Griezmannem

Podobnie jak cały zespół, Gerard Pique nie poradził sobie we wtorkowym starciu. 34-latek próbował jednak wpłynąć na drużynę, wykrzykując pewne wskazówki.

Ekspresja Pique najwidoczniej nie spodobała się Griezmannowi. Francuz w kierunku swojego kolegi z drużyny wypowiedział następujące słowa: p*zda twojej matki. Gerard nie pozostał dłużny i odpowiedział tak samo.

Komentarze

komentarzy