Patrice Evra pogratulował Messiemu zdobycia kolejnej Złotej Piłki

Już w poniedziałek dowiemy się, który z piłkarzy otrzyma Złotą Piłkę za 2021 rok. Wśród najpoważniejszych do tego kandydatów wymienia się Roberta Lewandowskiego i Leo Messiego. Były francuski piłkarz Patrice Evra jest przekonany, że nagrodę otrzyma jutro piłkarz PSG.

– Gratulacje dla Leo Messiego za zdobycie kolejnej Złotej Piłki – napisał na Instagramie Patrice Evra. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zwycięzcę plebiscytu poznamy dopiero jutro. Czy Francuz opiera się wyłącznie na swojej intuicji czy może jest w posiadaniu informacji, które nie są jeszcze ogólnodostępne?

Złota Piłka dla Messiego?

Jako że Robert Lewandowski wymieniany jest w gronie dwóch najpoważniejszych kandydatów do zdobycia Złotej Piłki, tegoroczny plebiscyt France Football budzi w naszym kraju wyjątkowo wiele emocji. Czy Lewandowski będzie pierwszym w historii Polakiem, który otrzyma to wyróżnienie? O tym oficjalnie przekonamy się jutro. Otoczenie polskiego napastnika wie już jednak czy piłkarz Bayernu zostanie wyróżniony. Jak poinformował bowiem redaktor naczelny France Football, tegoroczny zwycięzca został już o tym fakcie po informowany.

Nikogo nie zdziwiłoby więc, że wiele osób w środowisku piłkarskim wie już kto jutro otrzyma Złotą Piłkę. Nadal nie możemy być jednak pewni czy taką informację posiada Patrice Evra.

 

Komentarze

komentarzy