Patryk Klimala z debiutanckim trafieniem dla Celtiku. Polak wykorzystał ogromny błąd bramkarza [WIDEO]

Nie najlepiej swoją przygodę z Celtikiem rozpoczął Patryk Klimala. Od momentu transferu do Szkocji, napastnik miał spore problemy nie tylko na boisku, ale również poza nim. Być może dłuższa przerwa dobrze wpłynie na pozycję 21-latka w klubie. Klimala strzelił bowiem debiutanckiego gola dla swojego zespołu.

Tuż po przenosinach do Glasgow, Klimala został włączony do pierwszego zespołu, otrzymując kilka szans na grę. Postawa Polaka pozostawiała wiele do życzenia. Dodatkowo, niekwestionowane pozycje w drużynie mieli Odsonne Edouard oraz Leigh Griffiths. W związku z tym, Patryk Klimala zaczął mieć nie tylko problemy z regularnymi występami, ale również z łapaniem się do meczowej osiemnastki.

Debiutancki gol Klimala

Być może od nowego sezonu, pozycja 21-latka w klubie ulegnie zmianie. Polak zdobył bowiem swojego debiutanckiego gola dla Celtiku, wykorzystując katastrofalny błąd golkipera francuskiej ekipy Nice.

Obie drużyny rywalizowały w ramach turnieju Veolia Trophy. Rozgrywki zorganizowano z myślą dla dwóch ekip – Lyonu oraz Rangersów. Obie drużyny będą w sierpniu walczyć w europejskich pucharach. Jak wiadomo, zarówno liga szkocka, jak i francuska postanowiły zakończyć zmagania już jakiś czas temu.

Komentarze

komentarzy