Patryk Klimala z trzecim ligowym trafieniem! [WIDEO]

Choć nadal Patryk Klimala nie może wywalczyć sobie w wyjściowym składzie Celtiku, to coraz lepiej zaczynają wyglądać statystyki Polaka w barwach szkockiej ekipy. Podczas rywalizacji z St.Johnstone, 22-latek wpisał się na listę strzelców. Mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Glasgow 2:0.

W ten weekend rozgrywana jest już 10. kolejka szkockiej Premiership. Do tej pory Patryk Klimala zagrał tylko w jednym spotkaniu od pierwszej minuty. Taka sytuacja miała miejsce w połowie września, gdy Celtic mierzył się na wyjeździe z St.Mirren. Mecz z St.Johnstone, Klimala w większości oglądał z ławki rezerwowych.

Gol Klimali

Polak pojawił się na murawie w 59. minucie potyczki. Tuż przed końcowym gwizdkiem, 22-latek trafił do siatki podwyższając stan meczu na 2:0. Co ciekawe, pierwszego gola Celtic zdobył chwilę wcześniej, już w trakcie doliczonego czasu gry.

Dla Klimali był to trzeci gol w trwającym sezonie Premiership.