Pech piłkarza Radomiaka. 3 poprzeczki i słupek [WIDEO]

Jagiellonia darmowe PŚ

W sobotę odbył się mecz Radomiak Radom – Cracovia. Drużyna z Radomia przegrała 0:1. Gdyby nie pech Pedro Henrique, Radomiak wygrałby bez problemu.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Ogromny pech Pedro Henrique

Pedro Henrique może mówić o sporym pechu. Niewiele brakowało a piłkarz w meczu przeciwko Cracovii mógł zostać bohaterem spotkania. Henrique w pierwszej połowie spotkania trafił trzykrotnie w poprzeczkę i raz obił słupek bramki piłkarzy z Krakowa. Jego nie najlepsza precyzja przyczyniła się do porażki swojej drużyny. Cracovia wygrała spotkanie 1:0. Zwycięską bramkę w 24. minucie zdobył Benjamin Kallman.

Kiedy obydwa zespoły zagrają kolejny mecz?

Radomiak Radom następny mecz w Ekstraklasie zagra w niedzielę 13 sierpnia o godzinie 15:00 z Pogonią Szczecin. Cracovii z kolei w następnym spotkaniu przyjdzie się mierzyć z Zagłębiem Lubin. Pierwszy gwizdek wybrzmi w piątek 11 sierpnia o godzinie 18:00.