Piękna akcja PSG zakończona golem Kyliana Mbappe! [WIDEO]

Wystartowała faza pucharowa Ligi Mistrzów. Z pewnością możemy powiedzieć, iż rozpoczęła się mocnym uderzeniem. Barcelona rywalizuje bowiem na Camp Nou z PSG. Do przerwy na tablicy wyników widnieje rezultat 1:1. Gola po pięknej akcji strzelił dla paryskiej ekipy Kylian Mbappe.

W porównaniu z wieloma innymi dwumeczami, Barcelona może rozgrywać mecz na własnym obiekcie. Piłkarze Ronalda Koemana w starciu z PSG wyszli na prowadzenie w 28. minucie spotkania. W polu karnym paryskiej ekipy był faulowany Frankie de Jong, a rzut karny wykorzystał Leo Messi.

Piękna akcja PSG zakończona golem Mbappe

Goście szybko zdołali odpowiedzieć. Cztery minuty później do siatki trafił Kylian Mbappe po świetnej akcji PSG.

Nieco więcej szans w pierwszej połowie mieli goście. Zobaczymy, czy Barcelona zdoła stworzyć sobie okazje w drugiej części rywalizacji.