Piękna asysta Nicoli Zalewskiego w meczu Ligi Konferencji Europy! [WIDEO]

Roma nie pozostawiła złudzeń. Zespół z Serie A w pewnym stylu wygrał rewanżowe starcie z Bodo/Glimt, pokonując norweskiego przeciwnika 4:0. Swój wkład w ten rezultat miał Nicola Zalewski. Reprezentant Polski zanotował piękną asystę przy golu na 3:0.

Pierwsze starcie obu ekip zakończyło się wygraną Bodo/Glimt, dlatego Roma zaczęła atakować od początku rewanżowej rywalizacji. Już w 5. minucie do siatki trafił Tammy Abraham. Nieco ponad kwadrans później mieliśmy 2:0. Z bramki cieszył się Zaniolo.

Piękna asysta Zalewskiego

Chwilę później włoski piłkarz strzeli drugiego gola, a asystę przy tym trafieniu zanotował Nicola Zalewski, który popisał się świetnym rajdem i precyzyjnym podaniem.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:0. W drugiej połowie Zaniolo skompletował hat-tricka.