Piękna bramka Bartłomieja Pawłowskiego z rzutu wolnego [WIDEO]

Piłka darmowe

Piast Gliwice mierzył się z Widzewem Łódź w meczu w ramach PKO BP Ekstraklasy. Piękną bramkę z rzutu wolnego strzelił Bartłomiej Pawłowski.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gol z wolnego ozdobą meczu

Piast Gliwice do końca pierwszej połowy cieszył się z 2-bramkowego prowadzenia. Tuż po przerwie padła piękna bramka z rzutu wolnego dla drużyny Widzewa. Bartłomiej Pawłowski uderzył piłkę tuż pod poprzeczkę. Początkowo trafienie zostało zapisane na konto 30-latka. Jak pokazały powtórki, futbolówka po strzale w poprzeczkę odbiła się od nogi bramkarza i to po kontakcie z Plachem wpadła do bramki, przez co Pawłowski został pozbawiony gola. Bramka została zapisana jako samobójcze trafienie golkipera. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Piasta Gliwice.