Piękna bramka Edena Hazarda. Belg po ponad roku zdobywa gola dla Realu Madryt! [WIDEO]

Zupełnie inaczej Eden Hazard wyobrażał sobie pierwszy sezon w barwach „Królewskich”. Belg regularnie musiał mierzyć się z problemami zdrowotnymi, co przekładało się na występy oraz bramki. Efekt był taki, że Hazard do meczu z Huescą zdobył dla hiszpańskiego klubu… jednego gola. 29-latek poprawił swoją statystykę, popisując się pięknym uderzeniem.

Wszyscy w Madrycie mają nadzieję, że Eden Hazard w końcu uporał się z problemami. Z powodu urazów, Eden nie mógł rozpocząć nowego sezonu, wracając na murawę w zeszły wtorek podczas rywalizacji z Borussią Moenchengladbach w Lidze Mistrzów. Zinedine Zidane postanowił dać szansę Hazardowi od pierwszych minut. Eden pojawił się w składzie na mecz z Huescą.

Piękny gol Edena Hazarda

Francuz z pewnością nie żałuje swojej decyzji. Choć przez większość pierwszej połowy gra Realu nie zachwycała, to „Królewscy” zeszli do szatni z dwubramkowym prowadzeniem. Gola na 1:0 zdobył Eden Hazard, który popisał się genialnym uderzeniem.