Piękne bramki w meczu Stal Mielec – Cracovia [WIDEO]

stal cracovia

Wczoraj wystartował nowy sezon Ekstraklasy. W dzisiejszym meczu Stal Mielec – Cracovia, padły piękne gole po stronie Pasów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Stal Mielec – Cracovia 2:2, bramki

W pierwszej połowie bramki zdobywali zawodnicy gospodarzy. W 24. minucie wynik spotkania otworzył Ilya Shkurin. Do 34. minuty przyszło nam czekać do następnego trafienia. Wynik meczu podwyższył Maciej Domański, po asyście strzelca pierwszej bramki. Druga połowa to już popis Cracovii. Pasy zdobywały kapitalnie gole. W 54. minucie goście złapali kontakt za sprawą Pawła Jaroszyńskiego. Do remisu w 61. minucie doprowadził Michał Rakoczy, ustalając wynik meczu na 2:2.

Następne spotkania Stali i Cracovii

Stal Mielec następny mecz zagra na własnym stadionie 30 lipca, o godzinie 15:00. Rywalem Biało-Niebieskich będzie Piast Gliwice. Z kolei Cracovia do następnego meczu w Ekstraklasie będzie musiała poczekać do 5 sierpnia. Spotkanie rozegra na wyjeździe o 20:00 z Radomiakiem Radom. Pasy miały w przyszły weekend zagrać z Legią Warszawa. Mecz jednak został przełożony przez stołeczny klub, za sprawą ich udziału w eliminacjach do Ligi Konferencji.