Piękny dublet Świderskiego w meczu z Cincinnati [Wideo]

Karol Świderski

W nocy z sobotę na niedzielę odbyły się kolejne mecze MLS. Charlotte zremisowało 2:2 z Cincinnati. Karol Świderski popisał się pięknej urody dubletem, ale to nie starczyło, aby zgarnąć komplet punktów.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Dublet Karola Świderskiego

Karol Świderski długo czekał na kolejną bramkę w MLS i przełamał się w bardzo dobrym stylu. Napastnik naszej kadry strzelił dwa gole ładnej urody, przerywając niechlubną serię trwającą od 4 czerwca.

Świderski w 14. minucie otworzył wynik rywalizacji, wykorzystując dośrodkowanie Calderona Vargasa.

Dziesięć minut później Karol Świderski skompletował dublet. Uderzeniem z powietrza umieścił futbolówkę dośrodkowaną przez Lindseya i strzelił bramkę, która z pewnością będzie rywalizowała o miano najlepszego gola MLS.

Dublet przełamał Świderskiego, ale nie Charlotte

Charlotte schodząc do przerwy przy dwubramkowym prowadzeniu liczyło na przełamanie. Druga połowa rozpoczęła się słabo dla gospodarzy. W 52. minucie Acosta wykorzystał rzut karny. Kwadrans później Argentyńczyk popisał się także asystą przy trafieniu Barreala. Charlotte od 75. minuty grało w przewadze, ale nie udało się tego wykorzystać. Był to siódmy z rzędu mecz drużyny Świderskiego bez zwycięstwa.