Piękny gol Antonio w starciu z Manchesterem City. West Ham na prowadzeniu! [WIDEO]

Sobotnie spotkania Premier League rozpoczęliśmy od ciekawie zapowiadającego się starcia West Hamu z Manchesterem City. Dość niespodziewanie w 18. minucie rywalizacji na prowadzenie wyszli piłkarze „Młotów”. Pięknym golem popisał się Michail Antonio.

W bardzo dobrych nastrojach podopieczni Davida Moyesa podchodzili do meczu z „The Citizens”. Choć londyński klub nie wygrał w ostatniej kolejce, to West Ham zanotował imponujący comeback, remisując 3:3 z Tottenhamem. Do 82. minuty rywalizacji „Koguty” prowadziły aż 3:0.

Piękny gol Antonio

W starciu z Manchesterem City, West Ham nie musi (jak na razie) gonić wyniku. Co więcej, „Młoty” wyszły na prowadzenie w 18. minucie za sprawą pięknego trafienia Michaila Antonio. Anglik w bardzo trudnej sytuacji poradził sobie z rywalami, pakując piłkę do siatki.