Piękny gol Demaraia Graya daje Evertonowi trzy punkty w starciu z Arsenalem! [WIDEO]

Na zakończenie 15. kolejki Premier League piłkarze Evertonu rywalizowali na własnym obiekcie z Arsenalem. Faworytem starcia był londyński klub, który nieco lepiej radzi sobie w tym sezonie. Ostatecznie z trzech punktów cieszyli się gospodarze. Fenomenalne trafienie zanotował Demarai Gray.

W zupełnie innych nastrojach obie ekipy podchodziły do tego spotkania. Co prawda Arsenal przegrał w ostatnim meczu z Manchesterem United 2:3, ale od dłuższego czasu prezentuje się na murawie całkiem przyzwoicie. Z kolei Everton przed tym meczem przegrał aż sześć z siedmiu ostatnich spotkań w Premier League.

Fenomenalny gol Graya

Po bardzo przeciętnej pierwszej połowie na prowadzeniu byli „Kanonierzy”. Do siatki tuż przed przerwą trafił Odegaard. W drugiej połowie Everton starał się doprowadzić do wyrównania. Ta sztuka udała się gospodarzom w 79. minucie. Bramkę zdobył Richarlison, który wcześniej dwukrotnie trafiał do siatki, ale za każdym razem Brazylijczyk był na spalonym.

Ostatni głos w tym spotkaniu należał do Evertonu. Fenomenalnym trafieniem popisał się Demarai Gray.

Jeszcze przed końcowym gwizdkiem sędziego Arsenal miał okazję, by wyrównać stan rywalizacji. Szansę zmarnował jednak Aubameyang.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZEJ GRUPY TYPERSKIEJ NA FACEBOOKU!