Piękny gol Jeremiego Bogi w starciu z Veroną! [WIDEO]

Dość niespodziewanie po ósmej serii gier piłkarze Sassuolo mogą zajmować pierwsze miejsce w tabeli. Aby tak się stało, gracze Roberto De Zerbiego muszą wygrać starcie z Veroną, a także liczyć na stratę punktów Milanu w rywalizacji z Napoli. Po pierwszej połowie swojej spotkania, Sassuolo wywiązuje się z zdania. Zespół z Mapei Stadium wygrywa na wyjeździe 1:0. Pięknym golem popisał się Jeremy Boga.

Gracz z Wybrzeża Kości Słoniowej w trakcie letniego okna był przemierzany do zmiany zespołu. Z tego też powodu, Chelsea zrezygnowała z klauzuli wykupu 23-latka, by Sassuolo mogło zarobić większą sumę ze sprzedaży Iworyjczyka. Ostatecznie Boga nie trafił do nowego klubu i dalej reprezentuje barwy Sassuolo.

Piękny gol Bogi

W ostatnim czasie 23-latek miał problemy zdrowotne, dlatego Iworyjczyk nie pomógł swojej drużynie na starcie rozgrywek. Jeremie Boga wrócił do gry pod koniec października, wchodząc na murawę w starciu z Torino. Podczas niedzielnej rywalizacji z Veroną, 23-latek wpisał się na listę strzelców, zdobywając genialnego gola.

Komentarze

komentarzy