Piękny gol Kane’a wyprowadza Tottenham na trzybramkowe prowadzenie! [WIDEO]

Starcie Tottenhamu z Leicester jest bacznie obserwowane przez sympatyków kilku drużyn. Wynik tego spotkania może bowiem wpłynąć na losy TOP4. Do przerwy humory powinny dopisywać sympatykom Tottenhamu, Chelsea oraz Manchesteru United. „Koguty” prowadzą 3:0. Dwie bramki strzelił Harry Kane, przy czym jedna z nich jest z pewnością warta uwagi.

Obie drużyny mają o co walczyć. Co prawda Tottenham dość niespodziewanie w tym sezonie może liczyć tylko na Ligę Europy, jednakże nawet gra w tych rozgrywkach nie jest pewna. W związku z tym, podopieczni Mourinho na pewno wyszli odpowiednio zmotywowani na mecz z Leicester.

Piękny gol Kane’a

Choć „Lisy” niejednokrotnie zagroziły bramce Hugo Llorisa, to do przerwy mamy 3:0 dla Tottenhamu. Jeden z dwóch goli Harry’ego Kane’a warto zobaczyć. Anglik popisał się niezwykłą precyzją.