Piękny gol Masona Mounta w starciu z West Hamem! [WIDEO]

W ramach 15. kolejki Premier League piłkarze West Hamu rywalizują na własnym obiekcie z Chelsea. Do przerwy prowadzą podopieczni Thomasa Tuchela 2:1. Efektownego gola strzelił Mason Mount, który wykorzystał świetną piłkę Hakima Ziyecha.

Od początku spotkania na murawie przeważali goście, którzy zdecydowanie dłuższej utrzymywali się przy piłce, ale nie potrafili przełożyć tego na bramkę. Ta sztuka udała się „The Blues” w 28. minucie, gdy do siatki trafił Silva. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy stan rywalizacji wyrównał Lanzini, który wykorzystał rzut karny. Gracze Chelsea sami stworzyli sobie problemy. Najpierw złą piłkę posłał Jorginho, a następnie Mendy nie wybił futbolówki, tylko próbował wyjść korzystnie z sytuacji.

Efektowny gol Mounta

Na odpowiedź Chelsea nie musieliśmy zbyt długo czekać. W 44. minucie efektowną bramkę zdobył Mount, który wykorzystał fenomenalne podanie Ziyecha.