Piękny gol Roberta Lewandowskiego w starciu z Hoffenheim! [WIDEO]

Podczas 9. kolejki Bundesligi piłkarze Bayernu Monachium rywalizowali na własnym obiekcie z TSG Hoffenheim. Gospodarze nie mieli żadnych problemów ze zgarnięciem trzech punktów, wygrywając aż 4:0. Na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski. Polak posłał piękny strzał zza pola karnego.

Gracze Bayernu trafili do siatki już w 8. minucie, ale sędzia dopatrzył się przewinienia, dlatego gol Gnabry’ego został anulowany. Niemiec nie musiał jednak długo czekać na prawidłową bramkę. Serge trafił do siatki w 16. minucie rywalizacji.

Piękny gol Lewandowskiego

Po dwóch kwadransach mieliśmy 2:0. Fenomenalne uderzenie zza pola karnego posłał Robert Lewandowski, który tym samym zanotował swoje 10. trafienie w Bundeslidze.

Mecz zakończył się triumfem „Bawarczyków” 2:0. Bayern jest obecnie na pierwszym miejscu w tabeli z przewagą punktu nad BVB.