Pierwszy gol Arkadiusza Milika po powrocie z kontuzji! [WIDEO]

Pod koniec września Arkadiusz Milik wrócił na murawę po kilkumiesięcznej przerwie. Na pierwszego gola w sezonie 2021/2022, reprezentant Polski musiał czekać trzy spotkania. 27-latek trafił do siatki w wygranym 4:1 starciu z Lorient.

Przypomnijmy, iż Arkadiusz Milik nabawił się kontuzji tuż przed Euro 2020. Tym samym napastnik Marsylii nie mógł wystąpić na międzynarodowej imprezie. Co więcej, uraz Polaka okazał się na tyle poważny, że Milik opuścił przygotowania do sezonu 2021/2022 i wrócił na murawę dopiero pod koniec września.

Gol Milika po przerwie

W rywalizacji z Lorient, Arkadiusz Milik po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w wyjściowym składzie. Reprezentant Polski trafił do siatki w 85. minucie spotkania, wykorzystując podanie Payeta.

Ostatecznie Marsylia wygrała 4:1 i jest na trzecim miejscu w tabeli ze stratą jednego punktu do Lens.