Podsumowanie 25. kolejki Bundesligi

Za nami 25. kolejka niemieckiej Bundesligi. Czas na podsumowanie wyników oraz naszych bukmacherskich typów.

Bayer Leverkusen 4 – 0 Vfb Stuttgart

Na BayArena byliśmy świadkami pogromu drużyny Vfb Stuttgart. Wynik 4:0 i pokaz absolutnej bezradności w defensywie w wykonaniu gości. „Die Schwaben” nie zachwycili także w defensywnie i tym sposobem oba nasze typy się sprawdziły.

Typy:

–  1 (STS) 1,47  ∨

Vfb NIE STRZELI ( STS) 2,00  ∨

FC Augsburg 0  – 2  1.FSV Mainz 05

Niespodzianka w Augsburgu, gdzie będący w wyżej w tabeli gospodarze ulegli gościom z Moguncji. Drużyna z Bawarii raziła w tym meczu nieskutecznością, i została skarcona przez japońsko – koreański duet Okazaki – Koo Ja – Cheol. Tym samym żaden z naszych typów nie okazał się trafiony.

Typy:

1 (STS) 1,95  —

–  Obie drużyny strzelą (STS) 1,7  —

Werder Brema 0  – 4 Bayern Monachium

Zgodnie z oczekiwaniami ekipa Pepa Guardioli, mimo osłabienia, pokonała Werder. Dwa gole strzelił reprezentant Polski – Robert Lewandowski, a po jednym trafieniu dołożyli Thomas Müller i David Alaba, który powoli staje się specjalistą od rzutów wolnych w Bayernie. Gospodarze nie zdobyli bramek i stąd nasze typy sprawdziły się tylko w połowie.

Typy:

Bayern(-1) (STS) 1,75  ∨

–  Werder STRZELI (STS) 1,6  —

Eintracht Frankfurt 4 – 0 SC Paderborn

Potwierdziły się przypuszczenia o kryzysie drużyny beniaminka z Paderborn. Eintracht, mający w swoich szeregach takich piłkarzy jak Meier i Stendera, spokojnie poradził sobie w tym meczu. Dzięki temu oba nasze typy były trafione.

Typy:

1 (STS) 1,7  ∨

Paderborn NIE STRZELI (STS) 2,75  ∨

Hertha Berlin 2 – 2 Schalke 04 Gelsenkirchen

Wydawało się, że Schalke 04 niesione wygraną z wielkim Realem Madryt, pokona także drużynę ze stolicy Niemiec. Może tak by się stało, gdyby nie dwie bardzo złe interwencje młodego Wellenreuthera. Gości w ostatniej minucie uratował Matip, ale naszych typów to nie uratowało – oba nie „weszły”.

Typy:

2 (STS) 2,5  —

–  -2,5 bramki (STS) 1,6  —

TSG 1899 Hoffenheim 3 – 0 Hamburger SV

Gospodarze kontrolowali mecz od początku do końca, a pomógł im tym bramkarz HSV – Jaroslav Drobny, który sprokurował karnego i dostał czerwoną kartkę. Dwa gole dla Hoffenheim zdobył Polanski, a jednego dołożył Rudy. My także zaliczamy dublet, czyli oba typy trafione.

Typy:

1 (STS) 1,8  ∨

–  HSV NIE STRZELI (STS) 2,45  ∨

Borussia Dortmund 0 – 0 1.FC Köln

Remis na Signal Iduna Park tak naprawdę nikogo nie zadowala, ponieważ żadna z drużyn nie zbliżyła się do miejsca dającego prawo gry w europejskich pucharach. Zarówno jedni, jak i drudzy mieli swoje sytuacje, ale albo brakowało precyzji, albo dobrze interweniowali obaj bramkarze. Z tych właśnie powodów w tym meczu żaden nasz typ się nie sprawdził.

Typy:

– +2,5/1 (STS) 1,85 —

–  1.FC Köln STRZELI (STS) 1,85  —

Vfl Wolfsburg 3 – 0 SC Freiburg

„Wilki” wygrały bez problemu i był to najmniejszy wymiar kary, patrząc na ilość sytuacji, jaką sobie stworzyli. Gospodarze nie tylko wygrali więcej niż dwoma bramkami, ale strzelali gole w obu połowach. W ten sposób „weszły” obydwa nasze typy związane z tym meczem.

Vfl (-1) (STS) 1,82  ∨

Vfl STRZELI w obu połowach (STS) 1,9  ∨

Borussia Mönchengladbach 2 – 0 Hannover 96

Także w ostatnim meczu tej serii gry zaliczamy podwójne trafienie. „Źrebaki” miały ogromną przewagę i pokonały u siebie zespół Artura Sobiecha po golach Hermanna.