Popis Polaków w eliminacjach europejskich pucharów [Wideo]

Michał Skóraś

Za nami końcowe rozstrzygnięcia III rundy europejskich pucharów (poza meczem AEK – Dinamo Zagrzeb). W czwartek z dobrej strony pokazali się Polacy. Do siatki trafili Jakub Piotrowski, Sebastian Szymański i Michał Skóraś.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Dobre występy Polaków w eliminacjach europejskich pucharów

Za nami mnóstwo rewanżowych spotkań III rundy eliminacji europejskich pucharów. W aż tylu spotkaniach udział wzięło kilku Polaków, którzy mogą być dumni ze swoich występów. Z dobrej strony pokazali się Jakub Piotrowski (2 gole), Sebastian Szymański (1 gol) i Michał Skóraś (1 gol).

Dwie bramki Jakuba Piotrowskiego

Ludogorets w meczu III rundy Ligi Europy grał z Astaną. Bułgarski klub po pierwszym spotkaniu przegrywał 1:2. W rewanżu triumfował jednak 5:1, a dwie bramki strzelił Jakub Piotrowski. Polak trafił do siatki w 47. i 58. minucie.

Piękny gol Szymańskiego

Fenerbahce pokonał w rewanżu aż 3:0 Maribor. Jedną z bramek zdobył Sebastian Szymański. Polak potwierdził, że potrafi strzelać piękne gole.

Debiutancka bramka Skórasia

Czwartkowy wieczór była także wyjątkowy dla Michała Skórasia. Polak strzelił pierwszą bramkę od kiedy dołączył do Club Brugge. Jego zespół pokonał aż 5:1 Akureyri.

Komentarze

komentarzy