Poważna kontuzja Neymara. Brazylijczyk zniesiony na noszach! [WIDEO]

W hicie 14. kolejki Ligue 1 piłkarze PSG rywalizowali na własnym obiekcie z Lyonem. Dość niespodziewanie po trzy punkty sięgnęli goście, którzy wygrali mecz 1:0. Sympatyków paryskiej ekipy nie martwi jednak wynik spotkania, a stan zdrowia Neymara. Brazylijczyk został bezpardonowo sfaulowany przez jednego z rywali i nie mógł opuścić murawy o własnych siłach. 

Przed meczem z Lyonem podopieczni Thomasa Tuchela mieli za sobą starcie z Basaksehirem w Lidze Mistrzów, które ostatecznie zostało rozegrane w środę. Być może z tego też powodu szkoleniowiec PSG podjął decyzję, by zostawić na ławce Mbappe. Brak Francuza na murawie był widoczny. Paryski klub nie mógł znaleźć sposobu na bramkarza rywali.

Fatalna kontuzja Neymara

Gola strzelili z kolei goście. W 35. minucie meczu do siatki trafił Tino Kadewere. Jak się okazało, była to jedyna bramka tego wieczoru. Nikt w szeregach PSG nie będzie jednak wspominać wyniku rywalizacji. Mistrz Ligue 1 martwi się przede wszystkim stanem zdrowia Neymara.

Brazylijczyk został brutalnie sfaulowany przez Thiago Mendesa. Ostatecznie Neymar nie mógł zejść o własnych siłach. Łzy, które pojawiły się u 28-latka sugerują, iż piłkarz PSG nabawił się bardzo poważnej kontuzji.

Komentarze

komentarzy