Bójka na trybunach! Przerwany mecz LM [WIDEO]

bójka

Podczas meczu kwalifikacji do Ligi Mistrzów, między zespołami Hamrun Spartans i Maccabi Hajfa doszło do bójki kibiców na trybunach. Sytuacja zrobiła się na tyle niebezpieczna, że mecz musiał zostać przerwany.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Bójka na trybunach

W pierwszym meczu eliminacji do Champions League zmierzyły się ze sobą Hamruns Spartans z Malty oraz Maccabi Hajfa z Izraela. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla gości. Do przerwy na tablicy wyników, widniał wynik 2:0 dla gości. W 54 minucie kibice Maccabi Hajfa nie wytrzymali z powodu słabej gry swojego klubu i zaczęli rzucać butelkami w kibiców przyjezdnych. Wydarzenie to przeobraziło się w prawdziwą bójkę między kibicami obu drużyn. Fani gospodarzy po zdarzeniu sugerowali, że byli prowokowani przez kibiców z Malty okrzykami: Palstyna!, Palestyna!

To jeszcze nie koniec rywalizacji

Cała sytuacja uspokoiła się na prośbę piłkarzy obu drużyn i mecz został dokończony. Hamrus Spartakus zdobył jeszcze dwie bramki znacznie ułatwiając sobie drogę do awansu do kolejnej rundy eliminacji. Rewanżowe spotkanie odbędzie się 18 lipca o godzinie 19:00.