PSG wygrywa w hicie z Manchesterem City. Piękny gol Leo Messiego! [WIDEO]

Z wielką niecierpliwością sympatycy futbolu czekali na starcie PSG – Manchester City. W szczególności, że paryska ekipa wzmocniła swój skład tyloma świetnymi zawodnikami. Ostatecznie pierwszy pojedynek tych ekip zakończył się triumfem zespołu z Ligue 1. Podopieczni Pochettino wygrali 2:0, a premierowe trafienie dla PSG zaliczył Leo Messi.

Już w 8. minucie rywalizacji do siatki trafili gospodarze. Idrissa Gueye w świetnym stylu zakończył akcję swojej ekipy, strzelając gola na 1:0. Jeszcze w trakcie pierwszej połowy goście mogli doprowadzić do wyrównania. Najpierw w poprzeczkę trafił Sterling, a chwilę później w obramowanie bramki uderzył także Bernardo Silva, który nie potrafił strzelić gola z bliskiej odległości.

Piękny gol Leo Messiego

Wynik hitowej rywalizacji ustalił Leo Messi, który w 74. minucie zdobył swoją premierową bramkę dla PSG.