Real Madryt wygrywa z Interem. Fenomenalny gol Asensio! [WIDEO]

W grupie D do rozwiązania pozostawała kwestia pierwszego miejsca. O tę lokatę walczyły we wtorkowy wieczór Real Madryt oraz Inter. Po trzy punkty sięgnęli „Królewscy”, którzy wygrali 2:0. Fenomenalną bramką popisał się Asensio.

Od początku spotkania na murawie dominowali goście, ale Interowi brakowało konkretów. Ten aspekt z kolei był po stronie Realu Madryt. W 17. minucie Kroos popisał się precyzyjnym uderzeniem, nie dając większych szans golkiperowi rywali.

Bezmyślne zachowanie Barelli

Na początku drugiej połowy Nicolo Barella mógł doprowadzić do wyrównania, ale Włoch nie wykorzystał świetnej okazji. Pomocnik Interu zanotował katastrofalny występ, gdyż w 64. minucie obejrzał czerwony kartonik za bezmyślne uderzenie Militao. Szanse Interu na chociażby punkt spadły drastycznie.

Fenomenalny gol Asensio

Sprawę zwycięstwa wyjaśnił Marco Asensio, który popisał się świetnym strzałem, nie dając szans Handanoviciowi.

Real Madryt 2:0 Inter