Real w szoku. „Królewscy” przegrywają do przerwy z Szachtarem 0:3! [WIDEO]

Futbol bywa nieprzewidywalny. Trudno było jednak sobie wyobrazić, by Szachtar, który z powodu sporej liczby zakażeń w zespole, sprawi jakiekolwiek problemy „Królewskim” w środowym starciu. Zespół z Madrytu jest w szoku. Goście prowadzą bowiem do przerwy 3:0.

Pierwszą bramkę Szachtar zdobył w 29. minucie rywalizacji. Korniienko popisał się świetną indywidualną akcją, dogrywając piłkę do Tete. Brazylijczyk wykorzystał szansę i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Chwilę później mieliśmy już 2:0. Futbolówkę niefortunnie do własnej siatki wpakował Varane.

Zamiast pogoni Realu, zobaczyliśmy kolejnego, trzeciego gola gości. Przy bramce Solomona świetnym zagraniem popisał się Tete.

Już sam fakt, że Szachtar prowadzi do przerwy w Madrycie 3:0 jest wielką sensacją. Biorąc dodatkowo pod uwagę ogromne problemy kadrowe ukraińskiej drużyny, cała sytuacja jest czymś wręcz trudnym do wyobrażenia.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.