Robert Lewandowski goni rekord Ronaldo. Polak ustalił wynik spotkania z Lyonem! [WIDEO]

Kolejny mecz w Lidze Mistrzów, kolejne trafienie Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu ustalił wynik rywalizacji z Lyonem, zdobywając bramkę na 3:0. Był to już piętnasty gol 31-latka w trwającej edycji LM. Do rekordu Cristiano Ronaldo brakuje dwóch trafień.

Dwie znakomite okazje miał Robert Lewandowski w pierwszej połowie rywalizacji z Lyonem. Najpierw Polak nie trafił czysto w piłkę, notując ostatecznie asystę, a następnie snajper „Bawarczyków” nie zamknął akcji niemieckiego zespołu.

Piętnasty gol Roberta

Lewandowski dopiął swego w 88. minucie potyczki. Polak wykorzystał precyzyjne podanie Kimmicha z rzutu wolnego, pakując futbolówkę do siatki po strzale głową.

Tym samym, Robert Lewandowski ma już na swoim koncie 15 bramek w trwającej edycji Ligi Mistrzów. Do rekordu Cristiano Ronaldo z sezonu 2013/2014 brakuje 31-latkowi dwóch trafień.