Robert Lewandowski z bramką w starciu z Cadiz! [WIDEO]

W niedzielny wieczór Barcelona rywalizowała na własnym obiekcie z Cadiz. Starcie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem „Dumy Katalnii” 2:0. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski.

W związku z tym, iż w czwartkowy wieczór Barcelona rywalizowała z Manchesterem United, Xavi zdecydował się na kilka zmian w składzie, a szansę otrzymali m.in. Garcia czy Fati. W wyjściowej jedenastce nie zabrakło Roberta Lewandowskiego. Barcelona wyszła na prowadzenie w 43. minucie meczu, gdy świetną indywidualną akcją popisał się Ferran Torres, a do siatki trafił Sergi Roberto.

Bramka Roberta Lewandowskiego

Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie. Do siatki trafił Robert Lewandowski, który tym samym zanotował 15. trafienie w LaLiga.

Ostatecznie Barcelona wygrała 2:0 i nadal ma osiem oczek przewagi nad drugim Realem Madryt.