Ryanair śmieszkuje z kibica Liverpoolu

W piątek poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Cały czas w tych prestiżowych rozgrywkach rywalizuje Liverpool, który zmierzy się w dwumeczu z Realem Madryt. Bardzo pozytywnie nastawieni do tych spotkań są najwidoczniej kibice Liverpoolu. Jeden z nich wystosował bowiem odważne pytanie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair. Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewał. 

Trudno wskazać wyraźnego faworyta dwumeczu Real Madryt – Liverpool. Obie ekipy w trakcie obecnej kampanii miały swoje problemy. Wydaje się, że „The Reds” nie są na straconej pozycji. W przypadku ewentualnej wygranej, piłkarze Juergena Kloppa zmierzą się ze zwycięzcą dwumeczu FC Porto – Chelsea. Finał turnieju jest zatem w zasięgu Liverpoolu.

Ryanair śmieszkuje z kibica Liverpoolu

W ten scenariusz wierzy jeden z kibiców „The Reds”, który wystosował pytanie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair w sprawie lotu do Stambułu [przy.red. gdzie rozgrywany jest finał LM].

Ryanair odpisał, iż aktualnie nie ma lotów do tego miejsca. Dość niespodziewanie, irlandzka linia lotnicza dodała od siebie, iż nie spodziewa się, by kibic Liverpoolu potrzebował zjawić się w tureckim mieście, co oznacza, iż wątpi, by „The Reds” awansowali do finału.

Komentarze

komentarzy